VYSKÚŠALI STE UŽ PRODUKTY PENILARGE?

Neváhajte a napíšte nám recenziu

  Sem môžete vložiť fotku vašej zmeny

  Richard - 46 rokov


  Po 15 rokoch manželského života sa so mnou žena rozviedla. Jedným z dôvodov bol určite neuspokojivý sex, len mi to nepovedala. Trpel som depresiami až kým som si nepovedal dosť. Náhodou som natrafil na tieto produkty a zmenili mi život. Konečne nemám problémy so ženami. Užívam si život. Veľa žien spoznávam na internete. Moja priazeň k ženám je otvorená.

  Adam - 48 rokov


  Možno to bude znieť hlúpo, ale PENILARGE zmenil celý môj život. Od detstva som mal problém so skutočne malým penisom. Urológ, ku ktorému ma vzali moji rodičia povedal, že trpím stavom mikropenisu a že neexistuje žiadny liek. Bol to ako verdikt mojej potupy. Celý môj život som žil v sexuálnej depresii. Pred pár rokmi mi môj psychológ spomenul Penilarge. Vravel, že za skúšku nič nedám. Teraz už konečne nemám také problémy v mojom psychickom a sexuálnom živote. Mrzí ma, že som na tento produkt nenatrafil už skôr, keď som bol mladší. Teraz už mám konečne snúbenicu a novoobjavenú vôľu žiť. Veľká vďaka za všetko. Pokračujem v terapii a stále dúfam v ďalšie napredovanie.

  Karol - 25 rokov


  Poviem vám moju skúsenosť s Penilarge. Študoval som a žil som na internáte. Mal som 20 a stále som bol panic. Mal som problém s tým, že som si myslel že mám malý penis a že sa mi ženy budú smiať. Potreboval som to prelomiť a rozhodol som sa, že cez prázdniny už nemôžem čakať. Dievčatá sa o mňa zaujímali, no len ja som mal v sebe blok. Do prázdnin ostávalo 3,5 mesiaca a ja som natrafil na stránku Penilarge, kde som sa dočítal, že produkty je potrebné užívať minimálne 3 mesiace. Na nič som nečakal a objednal. Balík mi dorazil na internát v nepriehľadnom obale. V júli som to konečne dokázal. Môj penis bol väčší ale hlavne mi odišla psychická starosť. Bol som pripravený. Na moje ďalšie napredovanie a sebavedomie mi pomohli aj slová partnerky. "Myslela som si, že máš menší". Stále beriem Penilarge asi 3 mesiace do roka. Som so sebou spokojný.

  Peter - 38 rokov


  Všeobecne neverím na podvody ako doplnky výživy kupované cez internet, ale ku kúpe Penilarge ma povzbudil kamarát, ktorý to už mal odskúšané. Veľmi rýchlo po používaní som si všimol, že vydržím dlhšie. Prekvapená bola aj vtedy moja vtedajšia manželka. Nemal som veľmi záujem zväčšiť dĺžku, ale šlo mi hlavne o šírku. S Penilarge som to dokázal. Musím povedať, že mi to neskutočne zvýšilo sebavedomie. Veľká vďaka výrobcom Penilarge. Vďaka vám som "maratónsky bežec" a skutočný žrebec. Teraz som to ja, kto si vyberá medzi dámami.
  Môj účet